Logo Forfatterforbundet
Linn Tesli: Slik selger du bøker på engelsk
Linn Tesli: Slik selger du bøker på engelsk, et webinar fra Forfatterforbundet.

Webinar: Selg bøker på engelsk – kurs I

Amazon – hvilke muligheter finnes?

 

Eier du rettighetene til dine egne bokutgivelser, og drømmer om at bøkene skal få et liv på det engelske markedet etter at du har fått dem oversatt?

Forfatterforbundet ønsker å bidra til at skjønnlitterære forfattere i Norge skal få ut hele sitt potensial, og har engasjert forfatter Linn Tesli til å dele kunnskap og kompetanse fra sitt spesialfelt.

Linn Tesli er fantasyforfatter, omslagsdesigner og forfatterentreprenør. Hun har i løpet av de siste ti årene publisert over 20 titler under ulike navn, både via Amazon og andre internasjonale plattformer. I tillegg jobber hun med omslagsdesign og har hjulpet andre forfattere med å publisere sine bøker på det engelske markedet.

 

Temapunkter for kvelden:

  • Internasjonale nettforhandlere
  • Hva du bør tenke på før du trykker "Publish"
  • Motivasjon, mål, handling
  • Bli kjent med Amazon som plattform
  • Hvordan du bruker Amazon til research

 

Webinar 20. oktober, kl 20.00 – 21.30.

Kurset er gratis og åpent for alle på Zoom. Både medlemmer og ikke-medlemmer er hjertelig velkomne!

 

Meld deg på!

Kurset holdes på Zoom for inntil 100 personer. Når du sender inn skjemaet, får du en e-post som du må bekrefte. Har du ikke fått den innen 10 minutter, sjekk spamfilteret ditt.

 

 

Du finner flere artikler under: